Prenumerata papierowa 2017

Zdobywaj informacje, które wpływają na kształt rynku ekonomicznego. Śledź najnowsze wydarzenia, czytaj analizy i poszerzaj horyzonty.

Nie wiesz jaki pakiet wybrać? Zostaw dane. Oddzwonimy.

Prenumerata podstawowa

Najbardziej OPŁACALNA

Prenumerata PLUS
Już od: 140,00PLN za miesiąc Już od: 157,50PLN za miesiąc
Zamów Zamów
Wydanie papierowe „Parkietu”

Wydanie papierowe „Parkietu” Jedyna w Polsce gazeta poświęcona rynkowi kapitałowemu i inwestycjom. Sześć wydań w tygodniu.

Kwartalne wyniki finansowe

Kwartalne wyniki finansowe Wyniki spółek giełdowych. Dostępny po rejestracji. Produkt okresowy – świadczenie dostępne w okresie trwania prenumeraty.

Archiwum Parkietu (w wersji elektronicznej)

Archiwum Parkietu (w wersji elektronicznej) Archiwum e-wydań Parkietu (2015/2016). Wygodna wyszukiwarka. Dostępny po rejestracji.

Akademia Parkietu - Nowość

Akademia Parkietu - Nowość Cztery, kwartalne publikacje książkowe przygotowane we współpracy z SEG. Produkt okresowy – świadczenie dostępne w okresie trwania prenumeraty.

Newsletter inwestora

Newsletter inwestora Cotygodniowe wieści ze spółek, branż oraz analizy rynku i trendów. Dostępny po rejestracji.

Rabat na konferencje i szkolenia

Rabat na konferencje i szkolenia Rabat na konferencje i szkolenia organizowane przez „Parkiet” i „Rzeczpospolitą”. Produkt okresowy – świadczenie dostępne w okresie trwania prenumeraty.

25% 50%
Seria specjalistycznych książek prawno-biznesowych

Seria specjalistycznych książek prawno-biznesowych Przydatne i zawsze aktualne książki z obszarów prawno-podatkowych. Produkt okresowy – świadczenie dostępne w okresie trwania prenumeraty.

Przydatne programy, m.in. rozliczenie roczne

Przydatne programy, m.in. rozliczenie roczne Sprawdzony, zweryfikowany przez doradców podatkowych program do rozliczenia rocznego. Produkt okresowy – świadczenie dostępne w okresie trwania prenumeraty.

1 miesiąc 140,00 PLN 1 miesiąc 157,50 PLN
3 miesiące 431,20 PLN 3 miesiące 485,10 PLN
6 miesięcy 830,50 PLN 6 miesięcy 936,20 PLN
12 miesięcy 1 593,00 PLN 12 miesięcy 1 770,00 PLN
ceny brutto – WAŻNE: prenumerata stanowi koszt uzyskania przychodu
Zamów Zamów

"Parkiet" jest:

Specjalistyczny

Czytelnicy "Parkietu" zyskują stały dostęp do informacji, analiz, opinii, rankingów i notowań niezbędnych przy podejmowaniu kluczowych decyzji inwestycyjnych.

Unikatowy

"Parkiet" to najstarszy dziennik ekonomiczny w Polsce i jedyne na rynku prasowym narzędzie dla inwestorów giełdowych.

Ceniony

Największy w Polsce newsroom ekonomiczny ceniony jest przez czytelników i instytucje za profesjonalną działalnosć informacyjną.

Kompleksowy

Dziennikarze „Parkietu” opisują zjawiska, analizują je, prognozują, ale i edukują Czytelników. Dzięki tym działaniom „Parkiet” to nie tylko kompleksowy dziennik, ale platforma wymiany opinii Ludzi Rynku.